Kniha odkazov

Ankety

Aká je táto webstránka?

Pozrieť výsledky

Loading ... Loading ...

O mne…

Som rodený Zvolenčan, kde som vyrastal blízko priehrady v panelákovom byte. Sekierska “sedmička” – základná škola na sídlisku Sekier bola svedkom môjho detstva. Tu som začal objavovať krásy a úskalia života – v časoch komunistickej éry.
Niekedy dávno…

skolacik

Športová streľba mi asi z voľného času v tom období zaberala najviac času. Trénerovi a jeho synovi, ktorý sa usadil, žije a pracuje v Čechách, som dodnes vďačný za veľa…
Keď som mal šestnásť rokov, presťahovali sme sa do Poltára a ja som svoje stredoškolské roky tretieho a štvrtého ročníka prežíval na internáte drevárskej priemyslovky vo Zvolene. Nezabudnuteľné časy…..
Maturita…

maturita

Po “nežnej revolúcii” a maturite som vhupol do života. Boli to pre mna pohnuté časy. Zopár zmien zamestnaní a odchod do Považskej Bystrice. Tam som strávil cca štyri roky s malou prestávkou.
V Považskej Bystrici som získal slušnú pracovnú prax. Robil som pre stolárov, lešenárov, zámočníkov, stavbárov, nočný klub, letné kúpalisko – všade niečo iné, ale prevažne všetko čo bolo treba. Od zásobovania, cez predaj až po fakturáciu a personalistiku. Súkromie a rodinný život išiel v tom čase bokom, no viem, že príde čas, keď si to všetko vynahradím – sebe aj najbližším…
Športovú streľbu som v týchto rokoch vynechal. Sťahovanie, čas a aj financie mi to neumožňovali. Voľný čas mi zaberali postupne pribúdajúci kamaráti z pracovného prostredia, a asi najviac amatérska hudobná skupina Bonita, s ktorou som prežil nezabudnuteľné okamihy.
Medzitým už rodičia po druhýkrát zmenili bydlisko. Tentoraz sa ním stal Lučenec. Tam som sa aj ja po troch rokoch samostatného podnikania v obchodnej oblasti usadil a žijem a pracujem tam dodnes. Školské lavice ma v roku 2008 zlákali opäť – v júni 2010 som absolvoval bakalárske štátnice na SPU v Nitre a v máji 2012 som úspešne ukončil inžinierske štúdium.
Súčasnosť…

 

Štyri desaťročia už “na krku” a ja sa snažím žiť tak aby som sa raz za to nemusel hanbiť…..